Sedap House of Noodles / Fauziah Yusop… [et al.]

Yusop, Fauziah and Abdul Ghani, Syarizal and Md.Rawi, Siti Marshita and Ahmad, Azizah and Sahimi, Suraini and Hussain, Hiemash Erdawathy (1998) Sedap House of Noodles / Fauziah Yusop… [et al.]. [Entrepreneurship Project] (Unpublished)

Abstract

Sedap House of Noodles merupakan nama bagi perniagaan kami yang bertepatan dengan makanan yang bakal kami sajikan. Perniagaan kami merupakan sebuah kafetaria yang menjual serbanika jenis mee. Sajian Serbanika mee ini termasuklah jenis mee, ‘clay pot’ dan sizzling samada masakan ala Cina, ala tradisional dan ala barat. Perniagaan ini dijangka akan beroperasi pada bulan Januari 2004. Tapak Kafetaria ini boleh dikatakan amat berpotensi kerana ia terletak di tengah-tengah kesibukan pusat bandar dan dikelilingi oleh pejabat-pejabat dan kawasan kediaman. Kafetaria kami ini berkonsepkan terbuka (open air) untuk menarik minat pelanggan.

Metadata

Item Type: Entrepreneurship Project
Creators:
CreatorsEmail / ID. Num
Yusop, Fauziah961689392
Abdul Ghani, Syarizal96383791
Md.Rawi, Siti Marshita96364522
Ahmad, Azizah96363789
Sahimi, Suraini96364680
Hussain, Hiemash Erdawathy96364474
Subjects: H Social Sciences > HB Economic Theory. Demography > Entrepreneurship. Risk and uncertainty
H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor > Management. Industrial Management
H Social Sciences > HD Industries. Land use. Labor > Management. Industrial Management > Planning. Business planning. Strategic planning
Divisions: Universiti Teknologi MARA, Melaka > Alor Gajah Campus > Faculty of Business and Management
Item ID: 38778
Uncontrolled Keywords: Business plan; Business management; Entrepreneurship; Business development
URI: http://ir.uitm.edu.my/id/eprint/38778

Download

[img] Text
38778.pdf

Download (3MB)

Fulltext

Fulltext is available at:
  • Library Terminal Workstation (Digital Format) - Accessible via UiTM Libraries
  • ID Number

    38778

    Others


    View in Google Scholar

    Actions (login required)

    View Item View Item

    Downloads

    Downloads per month over past year